Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 29 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

„Bucovia CUP”

W sobotę 27.07.2019 na stadionie w Bukowie odbył się pierwsza edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasocin p. Ireneusza Gliścińskiego pod nazwą „Bucovia Cup”. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn to jest ponad 100 zawodników z naszej gminy i okolic. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców którzy licznie zebrali się na trybunach.

Zawody stały na wysokim poziomie piłkarskim gdyż część zawodników na co dzień gra w okolicznych klubach. Turniej był bardzo widowiskowy dla kibiców ponieważ padło w nim ponad 100 goli, co nie znaczy że bramkarze nie popisywali się znakomitymi interwencjami.

Cały turniej wygrała drużyna Beka Team która w finale po zaciętym meczu zakończonym remisem (1:1) dopiero po rzutach karnych okazała się lepsza i zwyciężyła 3:2 drużynę z Czostkowa i zdobyła puchar Wójta Gminy p. Ireneusza Gliścińskiego. Drużyna z Czostkowa za swoją postawę i drugie miejsce otrzymała puchar Przewodniczącego Rady Gminy p. Bogdana Bukowskiego.

W meczu o 3 miejsce drużyna Wiciu Team z Mieczyna zwyciężyła 6:3 drużynę z Woli Tesserowej i tym samym zdobyła puchar prezesa Gminnego Klubu Sportowego p . Michała Jamrozika.

Najlepszym strzelcem okazał się Michał Bąk z 18 trafieniami na kącie.

Najlepszy bramkarz to Marcin Kozłowski który na co dzień broni bramki GKS Bucovii.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Dorożko z Wiciu Team.

Organizatorzy turnieju Bucovia CUP bardzo serdecznie dziękują przybyłym drużyną za sportową walkę i grę Fair – play przez cały turniej, za co zostali też ugoszczeni kiełbaskami z grilla oraz napojami. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Wójtowi jak i panu Przewodniczącemu Rady Gminy za wsparcie turnieju swoimi osobami i całym zaangażowaniem jaki wnieśli w organizację. Ponieważ turniej cieszył się dużym zainteresowaniem już dziś zapraszamy wszystkich na II edycję BUCOVIA CUP.