Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

Kolejne ligowe spotkania GKS BUCOVI

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_0_Bucovia_n_IMG_20170423_150455.jpg23 kwietnia drużyna z Bukowej podejmowała u siebie Zieleń Żelisławice. Dobry mecz w naszym wykonaniu zaowocował wygraną 2:0. Bramki zdobywali Łukasz Bąk i Michał Bąk. 29 kwietnia pojechaliśmy do Chęcin. Mecz z początku wydawał się wyzwaniem, ze względu na podmokłą murawę. Jednak przeciwnicy podjęli znikomą walkę o wynik i pewnie wygraliśmy 4:0. Strzelcami bramek byli: Łukasz Bąk, Paweł Bąk, Michał Bąk i Szymon Bujak.

W  majowy weekend do Bukowej przyjechała Nida Sobków. Zapowiadał się ciężki mecz, ze względu na dotkliwą porażkę w Sobkowie w poprzedniej rundzie. W pierwszej połowie to Bucovia przeważała, przez co do przerwy prowadziliśmy 1:0 po trafieniu Szymona Bujaka. Po przerwie przeciwnicy wyszli bardziej zdeterminowani, zaczęli stwarzać podbramkowe sytuacje. To jednak nie pomogło w zmianie wyniku i Bucovia odnotowała kolejne zwycięstwo.

W niedzielę, 7 maja pojechaliśmy do Piekoszowa. Teren trudny, przeciwnik wymagający. W 14 minucie, po stałym fragmencie gry, bramkę dla naszej drużyny zdobył Łukasz Piwowarczyk. Mimo wielu groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika nie udało nam się podwyższyć wyniku. Niestety szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy i pod koniec meczu zdobyli wyrównującego gola z rzutu karnego. Spotkanie zakończyło się remisem.

A już za tydzień w Bukowej mecz na szczycie. O godzinie 15:00 Bucovia będzie podejmować vice lidera Politechnikę Świętokrzyską.