Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 18 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

GKS BUCOVIA BUKOWA

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_soccer-pixabay.pngW ostatnią sobotę 15 kwietnia Bucovia Bukowa podejmowała u siebie Orlęta Kielce, w świątecznej kolejce A-klasy. Drużyna z Kielc wygrała wszystkie swoje poprzednie mecze w tej rundzie, więc wiadome było, że nie będzie to łatwy mecz dla Bucovii. Spotkanie rozpoczęło się rewelacyjnie dla gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Radosław Wilk. Po grze obu drużyn widać było, że mecz stoi na naprawdę wysokim poziomie. Mimo solidnej gry gości, to Bucovia strzeliła drugą bramkę, tym razem strzelcem był Jakub Bąk. Do przerwy Kielczanom udało się zdobyć kontaktowego gola na 2:1.

W drugiej połowie Orlęta zaczęły nieustannie atakować, co poskutkowało bramką na 2:2. Od tego momentu gra zrobiła się bardzo nerwowa z obu stron. W 67 minucie fenomenalnym strzałem z dystansu popisał się Konrad Stefańczyk i wyprowadził Bucovię na prowadzenie 3:2. Goście dokładali wszelkich starań żeby zmienić wynik. W 75 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Do końca spotkania to Kielczanie wyprowadzali kolejne ataki, jednak nie zakończyły się one strzeleniem bramki. Bucovia odniosła zasłużone zwycięstwo. Kolejny mecz to derby powiatu. W niedzielę o godzinie 15, na stadionie w Bukowej, Bucovia podejmie Zieleń Żelisławice.